• Toto bol
    32. ASICS Rakúsky beh žien
  • Gratulácia!
    Caroline Makandi Gitongová víťazí v 5km elitnom preteku
  • wmns ti daruje -20%
    do 29. júna 2019 po predložení tvojho štartového čísla na tvoj najobľúbenejší kúsok

32. ASICS Rakúsky beh žien

  • Enjoy the journey - 32. ASICS Rakúsky beh žien®

    Viac ako 30.000 bežkýň 32 národností bolo 26. mája 2019 na štarte ASICS Rakúskeho behu žien®! Už 8. rok v poradí sme privítali na štarte viac ako 30.000 bežkýň, čím sa ASICS Rakúsky beh žien® radí k medzinárodne najvýznamnejším ženským behom. 

    Štartové pole viedlo 12 medzinárodných a 22 národných atlétok. 

    V napínavom 5km elitnom preteku zvíťazila Caroline Makandi Gitongová (KEN) s 15:48,05, nasledováná Camille Buscombovou 15:49,8 (NZL) a Tarou Palmovou (AUS) 15:55,75

     

    Víťazka elitného preteku - Caroline Makandi Gitongová (KEN)

    Elitný pretek opäť ponúkol mnohé. Do samého konca napínavý 5km elitný pretek nakoniec pre seba rozhodla Caroline Makandi Gitongová (KEN) z tímu run2gether so skvelým časom 15:48,05. Hneď za ňou vbehla do cieľa Camille Buscombová (NZL) 15:49,8, ktorá sa umiestnila na druhom mieste a následne Tara Palmová (AUS) 15:55,75.  

    Skvelé časy na 10mk preteku

    Napätie až do konca!  Prvé tri bežkyne 10km preteky dobehli do cieľa so skvelým časom pod 40 min! Prvé miesto si zabezpečila s cieľovým časom 36:28,9 zabezpečila Cornelia Moserová (AUT). Druhá umiestnená, Nora Szabová (HUN) prebehla cieľovou čiarou s časom 36:32,4 min nasledovaná Beat Popadiakovu (POL) (36:57,3 min) na treťom mieste. Obe ostatné bežkyne sú z tímu ASICS FrontRunner.

    Ilse Dippmannová

Výsledky Rýchle informácie na jeden klik

Hodnotiace kategórie

  • 5km elitný pretek

    1. Caroline Makandi Gitongová (KEN), 15:48,05 min

    2. Camille Buscomováb (NZL), 15:49,8 min

    3. Tara Palmová (AUS), 15:55,75 min

  • 10km pretek

    1. Cornela Moserová (AUT), 36:28,9 min

    2. Nora Szabová (HUN), 36:32,4 min

    3. Beata Popadiaková (POL) 36:42,1 min

  • 5km všeobecná kategória

    1. Julia Mayerová 16:06,0 min

    2. Nada Ina Pauerová 16:07,8 min

    3. Sandrina Illesová 16:16,7 min

TÍMY Rýchle informácie na jeden klik

Najrýchlejšie tímy

  • 5km Freundinnen Team

    1. Team Vegan.at - 01:51:48
    Hinnerthová Maria, Schmitzová Nadine, Grötzl Christiane, Witzanyová Lena, Altenburger Anja

    2. Mir Sarnerinnen - 01:53:51
    Moserová Maria, Thalerová Karolina, Pircherová Margareta, Spöglerová Dora, Blasingerová Ruth

    3. Frauenlauftraining Prater - 01:57:03
    Jakobová Marie-Therese, Neuwirthová Leonie, Sturmová Carolien, Gstatterová Karin, Fuhrmannová Verena

  • 5km firemný tím

    1. VIC Runners - 01:56:54
    Nussbaumerová Victoria, Roheová Julia, Knyová Chantal, Honanová Alexa, Knyová Isabelle

    2. TAKEDA WOMAN - 02:03:10
    Gschwandeggerová Romana, Kernbichlerová Judith, Treybalová Manuela, Wernitznigová Eva, Kollerová Stephanie

    3. dm - 02:03:54
    Darócziová Erika, Rostová Nikoletta, Reichlová Jacqueline, Müllerová Sylvia, Denevová Dagmar

  • 5km rodinné tímy

    RESCH Ladies - 01:02:22
    Reschová Lucia, Hiesleitnerová Astrid, Reschová Kathrin

    2. ATV Irdning - 01:05:46
    Reisingerová Lea, Reisingerová Anna, Reisingerová Ulrike

    3. SV STRIGL Lunz Eibenberger
    Eibenbergerová Lena, Eibenbergerová Antonia, Eibenbergerová Anita

  • 10km tím priateľky

    1. ASICS FrontRunner - 03:21:10
    Szabová Nora, Popadiaková Beata, Barbieri Beatrice, Zielinsková Weronika, Kortmannová Sonja

    2. PowerGirls - 03:26:57
    Bendl-Tschiedel Carola, Berisa-Klusoczki Diana, Leuthner Katharina, Weisz Teresa, Rogl Astrid

    3. Lauftiger - 03:27:07
    Jantschyová Daniela, Märzová Doris, Bauernfeindová Jasmin, Balintová Aniko, Kremsnerová Eva

  • 10km tím firmy

    1. BI Runners - 04:11:22
    Pisoniová Julia, Ryzhaková Olena, Stadlerová Katharina, Winklerová Sandra, Kotzianová Veronika

    2. VIC Runners - 04:13:30
    Wright Racheovál, Kulurová Christina, Reismannová Andrea, Macroryová Julia, Konecniová Snezana

    3. TU Wien - 04:18:21
    Tsengová Chun-Wen, Schwarzböcková Therese, Hoheiselová Allegra, Roithnerová Caroline, Gorgasová Franziska

  • 10km tím rodiny

    1. Stinatzer Madln - 02:32:43
    Granditsová Andrea, Sixová Laura, Granditsová Christine

    2. skleine Beisl zum Herwig Family Team - 02:33:12
    Mitterová Hannah, Mitterová Andrea, Baumbergerová Iris

    3. TADALU - 02:39:42
    Grauzelová Ludmila, Valkova Darina, Grauzelova Tanja

  • 5km žiačky ročník 2003 a staršie

    1. BG/BRG Klosterneuburg - 02:01:35
    Wiesmüllnerová Clara, Bachurová Emma, Stieglerová Sophie, Gschmeidlerová Magdalena, Iserová Marlene

    2. BG/BRG Frauengasse Junior Sulfuretten - 02:03:10
    Banovová Nevena, Schampová Lea, Zelenková Celine, Kopeckyová Olivia, Dreierová Helene

    3. HLTW 13 - 02:08:24
    Göschlová Lina, Wehrsteinová Valerie, Wehrsteinová Emily, Salomonová Katarina, Fesslová Katarina

  • 5km žiačky ročník 2004 a mladšie

    1. BG/BRG Zehnergasse Wiener Neustadt - 02:03:00
    Glaser Marie, Sinz Ayla, Turner Caroline, Salentinig Jana, Koppensteiner Lina

    2. BG/BRG Frauengasse Junior Sulfuretten - 02:04:50
    Schampová Chiara, Purkarthoferová Lisa, Kirnbauerová Victoria

    3. The Parhamer Girls - 02:09:33
    Baumgartnerová Franziska, Haselbacherová Emily, Lieschkeová Jenna, Kollerová Elena, Freunschlagová Ella

  • 5km tímy učiteľky

    1. HLW Kufstein Die Perlen Tirol - 01:56:50
    Kremmelová Adriana, Obermüllerová Elisabeth, Schnakenbergová Simona, Messnerová Maria, Bletzacherová Eva

    2. Sportmittelschule Wendstattgasse - 02:06:04,5
    Hoellerová Eveline, Köhleová Beatrix, Neubergerová Astrid, Smejkalová Sabrina, Mayerová Julia

    2. The Parhamers - 02:06:10
    Eidenbergerová Karoline, Lenzhoferová Julia, Gruberová Barbara, Voscaková Johanna, Weberová Birgit

  • 10km tímy učiteľky

    1. BG18 KLOSTERGASSE - 04:51:39
    Schrenková Elisabeth, Domigová Tamara, Felserová Birgit, Soukupová Claudia, Vonwalovád Anna

    2. BAfEP / HLW / FW Mistelbach - 04:53:57
    Ehartová Julia, Piringerová Miriam, Wagnerová Christina, Hausková Eva-Maria, Waditschatková Martina

    3. BAfEP / HLW / FW Mistelbach - 05:39:49
    Schellhornová Elisabeth, Goessingerová Roxane, Stinzlová Ingrid, Pingerová Christina, Ramalho-Stadlerová Cristina