Video Stiahni si svoje osobné video!

Osláv svoj úspech s tvojim osobným cieľovým videom z ASICS Rakúskeho behu žien!


Video

Výsledky Fantastické: naše víťazky!

Kategórie

  • 5km elitný pretek

    1. Eilish McColganová (SCO), 15:19 min

    2. Steinrucková Katharina (GER), 15:38.80 min

    3. Reichtová Carina (AUT), 15:47.40 min

  • 10km pretek

    1. Reitterová Elizaveta (GER), 33:12.50 min

    2. Parageová Francoise (FRA), 36:05.10 min

    3.Lamprechtová Mina (AUT) 36:36.90 min

  • 5km všeobecná kategória

    1. Rihmová Lisa-Felicitas (GER) 17:12,5min

    2. Pumperová Victoria (AUT) 17:39,0 min

    3. Bruhnová Julia (GER) 17:45,7 min

Výsledky Fantastické

Kategórie

  • 5km elitný pretek

    1. Eilish McColganová (SCO), 15:19 min

    2. Steinrucková Katharina (GER), 15:38.80 min

    3. Reichtová Carina (AUT), 15:47.40 min

  • 10km pretek

    1. Reitterová Elizaveta (GER), 33:12.50 min

    2. Parageová Francoise (FRA), 36:05.10 min

    3.Lamprechtová Mina (AUT) 36:36.90 min

  • 5km všeobecná kategória

    1. Rihmová Lisa-Felicitas (GER) 17:12,5min

    2. Pumperová Victoria (AUT) 17:39,0 min

    3. Bruhnová Julia (GER) 17:45,7 min

TÍMY Rýchle informácie na jeden klik

Najrýchlejšie tímy

  • 5km tím priateľky

    1. runninGraz - 01:32:02,1
    De-La-Brenaová Marian, Stepanová Anna, Konczer ová Annabelle-Mary, Becková Jana, Bruhnová Julia

    2. LG WIEN - 01:40:41,9
    Abuleszová Victoria, Plonerová Silke, Sanderová Kristin, Bendl-Tschiedelová Carola, Servaryová Lola

    3. Team milliSPORTS - 01:45:14,92
    Kopitzová Zoe, Roheová Luisa, Langerová Tamara, Langerová Lea, Magliulová Sofia

  • 5km tím firmy

    1. TOP4RUNNING - 01:42:55,9
    Durcova Zuzana, Bukovicova Eliska, La-Mattina Erika-Francesca, Suleková Petra, Bachiri Imane

    2. Österreichisches Bundesheer- 02:00:52,0
    Müllnerová Nicole, Friedlová Stefanie, Moderinskyová Leonie, Stuartová Ava, Rammelová Lisa

    3. Deloitte- 02:00:58,6
    Neumeisterová Anna-Maria, Romanová Sabina, Altenthalerová Christine, Helmová Anna, Janková Sonja

  • 5km tím rodina

    1. Running Stones- 01:06:18,9
    Steinová Anne, Steinová Nala, Gagelmannová Frauke

    2. Team Vincenz - 01:11:23,4
    Vincenzová Mathilda, Tudela-Lopezová Emilie, Vincenzová Sophia

    3. Schnee Power - 01:12:07,7
    Schneebauerová Eva, Schneebauerová Elisa, Schneebauerová Angelika

  • 10km tím priateľky

    1. Speedmasters - 03:37:13,35
    Märzová Doris, Krainer Beatrix, Hummelová Esther, Szumlasová Monika, Plonerová Silke

    2. BERNOHY.sk- 03:43:34,5/b>
    Kamodyová Jana, Rakúsová Michaela, Moravúsová Katarína, Jánosová Katarína, Gencurová Jana

    3.Asics FrontRunner- 03:48:42,3
    Häffnerová Inga, Butlerová Leanne, Volzová Jasmin, Grabnerová Sophie, Wojcigová Dorota

  • 10km tím firmy

    1. Deloitte - 04:01:20,2
    Hirnová Vanessa, Urbanz Johanna, Kollnigová Theresa, Grebeová Karin, Schlöglová Viktoria

    2. Hungarian Bunnies - 04:10:51,7
    Kadenszkyová Szabina, Gazdaová Ildikó, Zolnai-Gáspárová Tímea, Sebesová Ildiko, Molnárová Barbara

    3. Top4Running- 04:13:57,4
    Schrapsová Luisa, Vosátková Zuzana, Rambergová Lini, Pokorna Marketa, Freitagová Franziska

  • 10km tím rodina

    1. Running Animals- 02:48:42,3
    Weissenböková Martina, Weissenböková Paulina, Oveckova Iveta

    2. Staudis- 02:51:07,1
    Staudingerová Katja-Karla, Staudingerová Dora-Leopoldine, Staudingerová Judith

    3. Kotzis - 02:51:15,6
    Kotzeggerová Antonia, Kotzeggerová Dorothea, Kotzeggerová Katharina

  • 5km žiačky, ročník 2009 a mladšie

    1. The Parhamer Girls - 02:04:58,6
    Pudelková Emma-x, Rotter ováKatrin-x, Jauková Sara-x, Czurdaová Anna, Schönliebová Karla-Mina

    2. BG/BRG Laa/Thaya- 02:06:19,0
    Beberová Alexandra, Kardumová Alexandra, Habernigová Teresa, Weißová Julia, Jofenová Lena

    3. BG/BRG Klosterneuburg- 02:07:54,0
    Bratusch-Marrainová Olivia, Dornstaedterová Leona, Fohrová Lea, Körberová Marie, Zaniová Violetta

  • 5km žiačky, ročník 2008 a staršie

    1.Stiftsgirliesn - 02:04:50,1
    Kriegerová Lena, Adelberger-Schörghuberová Karla, Fangmeyerová Marlene, Wagnerová Magdalena, Moserová Assunta

    2. BG/BRG Laa/Thaya - 02:10:38,0
    Weismayerová Sophie, Buchhammerová Miriam, Swatschinová Antonia, Schwarzová Vivien, Posch Anna

    3. HLW Hollabrunn - 02:10:54,3
    Habachtová Sophie, MaringerováJulia, Michlmayrová Karoline, Schusterová Hannah, Wolf Tabea

  • 5km učiteľky

    1.BG/BRG Klosterneuburg -01:57:00,2
    Horak-Thurwachterová Verena, Iserová Johanna, Poschová Tina, Poyntnerová Barbara, Rektenwaldová Manuela

    2. Gymnasium Alterlaa- 02:02:11,3
    Stadler-Giglová Karin, Guarghias-Clarissettiová Irina, Wagnerová Birgit, Wendschlagová Helena, Kucerová Kimberly

    3. MS Ternitz Speedy Teachers - 02:17:30,8
    Hinumová Melanie, Baumgartnerová Sylvia, Rosenbergerová Sabine, Heissenbergerová Ingrid, Buchhardová Carina

  • 10km učiteľky

    1.Runpur -04:51:50,3
    Plomerová Monika, Hagel-Benkeová Elisabeth, Schremmerová Anika, Schremmerová Susa, Ladstätterová Hannah